Çöp Toplama ve Kent Temizliği

Çöp Toplama ve Kent Temizliği

Bilginay Temizlik olarak temizlik hizmetlerimizle sizlerleyiz. 2007 yılında kurulan firmamız, bu tarihten itibaren kesintisiz olarak, aynı heyecanla ve disiplinle hizmet sunmaya devam etmektedir. Temizlik hizmeti kapsamında, çöp toplama hizmeti, tıbbi atık toplama hizmeti, endüstriyel atıkların toplanması, moloz toplama, araçlı ya da araçsız olarak caddelerin ve sokakların temizlenmesi olarak çeşitlenmektedir.

Firmamızın binlerle ifade edilecek sayılarda kalifiye personeli bulunmaktadır. Ülkemizin her yerinde, her kentinde hizmet verebilecek durumdayız. Cadde ve sokakların, parkların, bahçelerin temizlenmesi, çöplerden arındırılması, boş alanlarda biriken çöplerin, atıkların alandan arındırılması hizmetleri için firmamıza güvenebilirsiniz. Konteynerler ya da çöp kovaları etrafından biriken çöplerin alınması ve temizlenmesi de hizmetlerimiz arasındadır. Çöp toplama hizmeti olarak, hizmet türüne ve kapsamına göre araçlı ya da araçsız şekilde hizmet sunmaktayız. Buna göre, sokakların ve buna benzer yerlerin tek tek temizlenmezi noktasında, personelimiz, özel giyimleri ile malzemeleri, cihazları ile toplama ve temizlik yapmaktadır. Sadece toplamak değil, alanların mikropların ve bakterilerden korunması için işlem yapılmaktadır. Kanserojen içermeyen özel dezenfektanlar ile ortamın steril olmasını da sağlamaktayız.

Araçlı çöp toplama hizmeti noktasında, donanımlı araçlarımızla eksiksiz ve sistematik hizmet sunduğumuzu belirtelim. Programlı ve düzenli çalışmak en önemli prensibimizdir. Kurumlarla yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde, her zaman aynı saatte, çalışma disiplinimizden ve veririmizden asla ödün vermeden hizmet sunarız. Kamu kurumlarıyla yaptığımız sayısız çalışma ve hizmetimiz, bu alanda gerçekten deneyim kazanmamızı sağlamıştır. Araçlı çöp toplama hizmetlerimiz için, çöp araçlarımız donanımlı seçilmekte ve modelleri sürekli yenilerek güncellenmektedir. Sigortalı ve eksiksiz bakımı olan araçlardır. Kapasitesi yüksek araçlarımız, aynı anda lokasyondaki tüm konteynerlerin toplanmasını sağlar. Kaliteli çevre düzenlemesi için mutlaka firmamız gibi, özenli ve profesyonel seçenekleri değerlendirmelisiniz.

Çöp Toplama ve Kent Temizliği

 • Bilginay Temizlik olarak temizlik hizmetlerimizle sizlerleyiz.
 • 2007 yılında kurulan firmamız, bu tarihten itibaren aynı heyecanla ve disiplinle hizmet sunmaya devam etmektedir.
 • Araçlı çöp toplama hizmetlerimiz için, çöp araçlarımız donanımlı seçip ve modelleri sürekli yenilenmektedir.
 • Kapasitesi yüksek araçlarımız, aynı anda lokasyondaki tüm konteynerlerin toplanmasını sağlar.
 • Kaliteli çevre düzenlemesi için mutlaka firmamız gibi, özenli ve profesyonel seçenekleri değerlendirmelisiniz.

  2007 yılında kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana bütün Kamu İdarelerine hizmet verecek alt yapısını oluşturup Türkiye' nin hemen her ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Adres

  Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. No: 4/26 Çankaya/ANKARA

  Telefon

  0 (312) 473 53 30

  Fax

  0 (312) 473 72 93

  E-Mail

  info@bilginay.com.tr