İlaçlama Hizmetleri

İlaçlama Hizmetleri

Çözüm ortağı olduğumuz tüm köklü kuruluşlardan edindiğimiz iş tecrübeleri sayesinde tanımladığımız yeni tekniklerle, kendi alanımızda yalnızca bize özel çözüm yolları geliştirdik. Uzun yıllardır çalıştığı ulusal yüzlerce çözüm ortağıyla alanında öncü konuma gelen firmamız Şehir ilaçlama konusunda deneyimli uzman kadrosu ve sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısı ve her zaman devamlı müşteri memnuniyeti ilkesiyle kendi alanında kalıcı olmayı başarmış bir şirkettir.Yaşadığınız her sorunun farklı yöntem ve gereksinimlere ihtiyaç duyduğunu biliyoruz.Gerek alanında uzman teknik ekibimiz olsun gerek en yüksek kalitede kullandığımız ilaç ve ekipmanlarla her zaman garantili hizmet sunmayı başarabilmiş olan ender kuruluşlardanız.

 

 

İlaçlama Hizmetleri

 • Yaşadığınız her sorunun farklı yöntem ve gereksinimlere ihtiyaç duyduğunu biliyoruz.
 • Kullandığımız ilaç ve ekipmanlarla garantili hizmet sunmayı başarabilmiş ender kuruluşlardanız.
 • İş kuruluşlarında iş tecrübesi edindiğimiz kendi alanımızda özel çözüm yolları geliştirdik.
 • Yenilikçi bakış açısıyla, devamlı müşteri memnuniyetiyle, alanında kalıcı olmayı başarmış bir şirkettir.
 • müşteri memnuniyeti  probleme neden olabilecek faktörleri hijyen ve sanitasyonlarını düzeltip en iyi hizmeti sunmaktayız.

  2007 yılında kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana bütün Kamu İdarelerine hizmet verecek alt yapısını oluşturup Türkiye' nin hemen her ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Adres

  Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. No: 4/26 Çankaya/ANKARA

  Telefon

  0 (312) 473 53 30

  Fax

  0 (312) 473 72 93

  E-Mail

  info@bilginay.com.tr