Park, Bahçe ,Yeşil Alan Bakımı ve Temizliği

Park, Bahçe ,Yeşil Alan Bakımı ve Temizliği

Kentlerin çağdaş, daha iyi yaşanabilir mekanlara dönüştürülebilmesi amacıyla yerel yönetimler, çevre düzenlemelerine ağırlık vermekte ve yeni yeşil dokular oluşturmaya devam etmektedir. Bu alanların, estetik açıdan olduğu kadar, iklim kontrolü, erozyon kontrolü ve çevre kalitesinin arttırılması vb. yararları sebebiyle kent yaşamındaki rolü büyüktür. Park ve bahçelerin oluşturulması kadar güzellik ve işlevlerini korumaları için düzenli bakımlarının yapılması ve temizlenmeleri de gerekmektedir.

Bilginay Grup, park ve bahçelerin, yeşil alanların sulanması, tanzimi, bitkilerinin gelişmelerini kuvvetlendirip sağlıklı kılmak, form vermek ve çiçeklenmenin miktar ve kalitesini yükseltmek için düzenli bakımlarının yapılması konularında belediyelere hizmet vermektedir.

Yeşil alanların bakımın yanı sıra çevresinin de park ve dinlenme alanları, çocuk oyun ve spor alanları, yürüme yolları, çim, bitki vb. gibi alanların, temizliğini de gerçekleştirmektedir.

Uzmanlık gerektiren bu hizmetleri, ağaç sökme-dikme makinası, sepetli platform araç, arazöz, traktör, çim biçme ve budama makineleri vb. modern araç ve ekipman parkı, uzman teknik kadrosu ve eğitimli personeli ile gerçekleştirmektedir.

Park, Bahçe ,Yeşil Alan Bakımı ve Temizliği

 • Kentlerin çağdaş, daha iyi yaşanabilir mekanlara dönüştürülebilmesi amacıyla yerel yönetimler uygulanıyor.
 • Çevre düzenlemelerine ağırlık vermekte ve yeni yeşil dokular oluşturmaya devam ediyoruz.
 • Park ve bahçelerin, yeşil alanların sulanması, tanzimi, bitkilerinin gelişmelerini kuvvetlendilmesini  ve bakımlarını sağlıyoruz.
 • Bilginay Temizlik yeşil alanlar ve park çevresi ve dinlenme alanları  vb. temizlikleri de gerçekleştirmektedir.
 • Çiçeklenmenin miktar ve kalitesini yükseltmek için düzenli bakımı  sağlamaktayız.

  2007 yılında kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana bütün Kamu İdarelerine hizmet verecek alt yapısını oluşturup Türkiye' nin hemen her ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Adres

  Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. No: 4/26 Çankaya/ANKARA

  Telefon

  0 (312) 473 53 30

  Fax

  0 (312) 473 72 93

  E-Mail

  info@bilginay.com.tr