Personel Temini Hizmetleri

Personel Temini Hizmetleri

 

Bilginay Grup olarak, hizmetlerimizden biri de, personel temini hizmeti olarak karşınıza çıkacaktır. Firmamızın, ülke genelinde hesaplanacak olursa, 10.000 civarında personelimiz çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır. Bu nedenle, temizlik ekibi personeli temini ve diğer hizmetlerde görevli personel için firmamıza güvenebilirsiniz. Bugüne kadar kamuda sayısız çalışma yaptık, yapmaya da devam etmekteyiz. Hem kamu kurumlarında, hem de özel firmalarda personel teminimiz eksiksiz olarak devam etmektedir. Genel temizlik, programlı temizlik uygulamaları, part time çalışacak temizlik hizmetleri, dış cephe ve cam temizliği, zeminlerin cilalanması, sert zeminde özel uygulamalar yapılması, mobil temizlik ekibi olarak çalışmalarımızda personel temini hizmeti alabilirsiniz.

Personel temini hizmeti olarak, değerli personel kadromuzdan mesleğini severek yapan, insan ilişkileri gelişmiş ve güler yüzlü personelimizden hizmet alma şansını yakalayacaksınız. Kamu kurumları, şirketler, sağlık kurumları, sokakların ve caddelerin temizlenmesi gibi birçok alanda personele ihtiyaç olabilir. Personel temini hizmeti yanında, malzeme ve 800 adet araç parkımızla da son derece yeterli olduğunu belirtmek gerekir. Her zaman çevreye saygı duymak ve kamu hizmeti görmek çalışma anlayışımızdır. Çalışmalarımızda öncelikle doğaya ve çevreye saygıyı esas almaktayız. Bu nedenle, işlerimizi öylesine değil, gerçekten sonuç elde etmek üzere gerçekleştirmekteyiz. Özenli hizmetlerimizden siz de yararlanabilirsiniz.

Personel Temini Hizmetleri

 • Bilginay Grup olarak, hizmetlerimizden biri de, personel temini hizmeti olarak karşınıza çıkacaktır.
 • 10.000 civarında personelimiz çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır.
 • Kamu ve sağlık kurumlarında sokakların ve caddelerin temizlenmesi gibi alanda personele ihtiyaç olabilir.
 • Her zaman çevreye saygı duymak ve kamu hizmeti görmek çalışma anlayışımızdır.
 • Personel temini hizmeti ve malzeme 800 adet araç parkımızla da son derece yeterli olduğunu belirtmekmekteyiz.

  2007 yılında kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana bütün Kamu İdarelerine hizmet verecek alt yapısını oluşturup Türkiye' nin hemen her ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Adres

  Kızılırmak Mah. Ufuk Üniversitesi Cad. No: 4/26 Çankaya/ANKARA

  Telefon

  0 (312) 473 53 30

  Fax

  0 (312) 473 72 93

  E-Mail

  info@bilginay.com.tr